PŮJČOVNA NÁŘADÍ

CENÍK - PŮJČOVNA NÁŘADÍ

Ceník půjčovny naleznete ZDE (formát pdf, velikost 1,7MB)

 

PŮJČOVNA NÁŘADÍ JE TU PRO VÁS

Půjčovna nářadí se neustále přizpůsobuje našim zákazníkům, proto při nenaleznutí vámi požadované položky v ceníku nezoufejte! Po dohodě zajistíme k zápůjčce „skoro“ jakýkoliv stroj, tak neváhejte a volejte!!

 

NEBOJTE SE NÁS KONTAKTOVAT

Chcete se zeptat například na otevírací dobu, cenu půjčovného, dostupnost stroje a nebo se s námi pouze poradit, není problém, stačí se s námi spojit Vám vyhovujícím způsobem ( pište, volejte, mailujte ).

KONTAKT

VOSKOVCOVA 1075/39 (vchod do prodejny z ulice WASSERMANNOVA)

Praha 5 - Sídliště Hlubočepy (Barrandov)

Telefon: +420 603 545 130

E-mail: info@mebo.cz

Potřebné dokumenty k zapůjčení:

1. Doklady - soukromá osoba (OP, ŘP, Pas) / firma či živnostník (ŽL, výpis z OR)

2. Odpovídající zálohu na určitý druh stroje v hotovosti.

3. Při dlouhodobém pronájmu stroje požadujeme konkrétní objednávku, kterou je nutno zaslat na e-mail.

Naše půjčovna nářadí je určena širokému spektru zákazníků, naleznete u nás opravdu velký výběr sortimentu nářadí určeného nejenom pro demolice, rekonstrukce, novostavby, ale i pro vášnivé kutily a zahrádkáře. Půjčovna nářadí Vám nabídne k dispozici více jak 300 položek, z nichž si určitě vyberete. Naleznete zde to nejlepší, co se osvědčilo za léta tvrdé práce v maximálním nasazení (Bosch, Hilti, Makita, Narex, Rubi, Sima, Stihl, Rems, Rothenberger, Fronius, Camac,  Master, Kroll, … )

Stavíte, rekonstruujete nebo zrovna nemáte stroj, který potřebujete?   ------     Pak je naše půjčovna nářadí určena právě Vám!